MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 5794411
nr 579 4411
Chiffonjé
längd: 114, djup: 52, höjd: 134
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 april 2009
kl 19:10:47
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr